Rak
Menu
2.5
(4 oceny)

Oddział Onkologii Klinicznej Szpital Specjalistyczny im L. Rydygiera

os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Więcej informacji

Tel. centrala: 12 64 68 000

Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennym zajmuje się leczeniem nowotworów litych. Stosuje chemioterapię, leczenie celowane i hormonoterapię, prowadzi też leczenie powikłań po chemioterapii. Terapia odbywa się na oddziale stacjonarnym oraz w ramach chemioterapii jednodniowej.

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 4

Całkowita liczba ocen: 148

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (5)

Pacjent

(5.0)
3 lata temu
Uważam ten ośrodek za profesjonalny, skuteczny i dobrze zorganizowany.
Czytaj dalej

Osoba towarzysząca

(2.2)
3 lata temu
Moja mama zmarła z powodu powikłań po podanej chemii, miała niską ilość czerwonych krwinek a podano jej czerwoną chemię, dzwoniłem do lekarzy a oni zbagatelizowali stan mamy, mama dostała sepsy zmarła po tygodniu od podania chemii, lekarz onkolog Kamila Gądek na wysoką gorączkę zaleciła paracetamol i wizytę lekarza pierwszego kontaktu ten stwierdził obustronne zapalenie płuc i zalecił antybiotyk.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.5)
4 lata temu
Uważam że placówka ta spełnia możliwe na ten czas wszystkie potrzeby. Aktualnie to NFZ jest tą placówką która w sposób zasadniczy limituje sposób i płaci za formę leczenia. Lekarze robią co mogą w ramach tych limitów. Ich kultura bycia z pacjentami którzy z racji swoich leczonych chorób nie zawsze są miłymi i cierpliwymi pacjentami, jest z roku na rok coraz to na wyższym poziomie. Ważne jest to że znajdują czas na porozmawianie z pacjentami na tematy nie tylko samych chorób ale też na tematy dotyczące zjawisk około chorobowych. Uśmiech na ich twarzach działa kojąco i uśmierzająco.doświadczyłem to w trakcie pobytu na Oddziale Klinicznym jak i Dziennym.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (143)

Pacjent

(4.9)
2 miesiące temu

Osoba towarzysząca

(1.2)
9 miesięcy temu

Osoba towarzysząca

(1.2)
9 miesięcy temu
Pokaż więcej