Rak
Menu
4.6
(8 ocen)

Katedra i Klinika Chirurgii Onkologicznej Gdański Uniwersytet Medyczny

ul. Mariana Smoluchowskiego 17, Gdańsk

Więcej informacji

Katedra i Klinika Chirurgii Onkologicznej
58 349 31 91 - kierownik
58 349 31 90 - sekretariat

Klinika zajmuje się leczeniem chirurgicznym głównie nowotworów przewodu pokarmowego, raka piersi, czerniaka i mięsaków tkanek miękkich. Posiada duże doświadczenie w chirurgicznym i skojarzonym leczeniu raka przełyku.

Oceny szczegółowe

Liczba ocen w ostatnich 365 dniach: 8

Całkowita liczba ocen: 196

pokaż więcej

Pokaż oceny dot. pacjentów leczonych z powodu:

Oceny z komentarzami (13)

Pacjent

(4.5)
5 miesięcy temu
Bardzo dobrzy lekarze, satysfakcjonująca opieka pielęgniarska, bardzo dobre warunki lokalowe, czystość. Jedyne co należałoby poprawić to ciągły brak czasu lekarzy na oddziale. Przebywałam na oddziale trzykrotnie i obserwowałam jak bardzo zapracowani i zajęci są lekarze, co sprawia że nie mają zwyczajnie czasu aby podejść do swojego pacjenta, zapytać o samopoczucie czy powiedzieć cokolwiek o przebytej właśnie operacji. Tego mi brakowało. Pomijam w swojej opinii sytuację kiedy moja operacja została odwołana dosłownie na chwilę (minuty) przed z powodu braku anestezjologa - bardzo przykra dla mnie sytuacja.
Czytaj dalej

Pacjent

(5.0)
9 miesięcy temu
Uważam,że to jest najlepszy szpital. Lekarze są zawsze pomocni zawsze można się do nich zwrócić o pomoc i zawsze ją uzyskasz,Moja rodzina zawsze wiedziała co się ze mną dzieję,Pielęgniarki zawsze były gotowe pomóc pacjentom.Moja operacja trwała prawie 8 godzin ale idąc na tą operacje nie miałam żadnych złych myśli bo wiedziałam że jestem pod doskonałą opieką.
Czytaj dalej

Pacjent

(4.8)
rok temu
W Klinice onkologii spotkałam się z wielką kompetencją lekarzy.wspaniałą pomoc pielęgniarek i całego personelu. Był to dla mnie najtrudniejszy okres w życiu,ale czułam ,że jestem pod najlepszą opieką.Serdecznie dziękuję za to ,że dzisiaj mogę uśmiechać się znowu.Maria Z.
Czytaj dalej
Pokaż więcej

Oceny (183)

Pacjent

(0.0)
6 dni temu

Pacjent

(4.8)
5 miesięcy temu

Pacjent

(4.9)
5 miesięcy temu
Pokaż więcej